Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/sub.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 1
Podkategoria: Finanse - strona 3 - fajowy-katalog.pl
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/komako/domains/fajowy-katalog.pl/public_html/templates/KSW2 zielony/header.php on line 17

Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • DobrykredyT - idealne dla Ciebie kredyty samochodowe »

  DobrykredyT - idealne dla Ciebie kredyty samochodowe

  Wzięcie kredytu, bez względu na to, czy są to kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, czy też kredyty dla firm często bywa jedyną drogą do spełnienia marzeń i zrealizowania planów. W pełni zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów. Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie i kompleksowej pomocy w zakresie kredytów. W swojej ofercie posiadamy produkty wielu banków i instytucji finansowych, sami bankiem nie jesteśmy. Naszym celem było zgromadzenie w jednym miejscu najkorzystniejszych ofert kredytowych wiodących instytucji finansowych. To właśnie dzięki nam i naszemu wsparciu, w sposób wyjątkowo prosty, przejrzysty i szybki wybierzecie Państwo najbardziej satysfakcjonujące dla siebie kredyty. Dajemy wam możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie kredytu samochodowego, kredytu hipotecznego bądź kredytu dla firm. Zapewniamy pomoc przy załatwianiu formalności, a także miłą i błyskawiczną obsługę.

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Patpol Sp. z o.o. - patenty ul. Nowoursynowska 162J Warszawa »

  Patpol Sp. z o.o. - patenty ul. Nowoursynowska 162J Warszawa

  Masz dobry pomysł, który warto chronić i któremu potrzebne jest opatentowanie? Jeśli tak, chętnie pomożemy Ci z tym problemem. Główną dziedziną firmy Patpol są patenty, prawa ochronne na wzory użytkowe, jak również rejestracja znaków towarowych. Nasza oferta skierowana jest do osób, firm i instytucji, które w aktywny sposób chcą chronić swoje znaki towarowe, wzory przemysłowe, logo firmy zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Szeroka wiedza, profesjonalizm i kompetencje, to podstawowe atuty Patpol Sp. z o. o.. W skład naszego zespołu wchodzi kilkudziesięciu rzeczników patentowych i prawników, specjalistów z dziedzin techniki i prawa własności przemysłowej. Zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia wynalazku lub wzoru w wyselekcjonowanym urzędzie patentowym, przez prowadzenie kompleksowego postępowania aż po ostateczną decyzję w sprawie, na monitoringu terminów opłat okresowych za ochronę kończąc.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy

  Leasing samochodu dla przedsiębiorstw w BZ WBK Leasing S.A. to wybór bardzo korzystnej usługi finansowania. Korzyści: oszczędność czasu, poprawa płynności finansowej firmy, niższe podatki, atrakcyjne rabaty na niektóre marki samochodów, uproszczona i skrócona do minimum procedura, szybka, wszechstronna, fachowa obsługa, dobranie formy do branży i wymogów leasingobiorcy, jasne warunki umowy. Oferujemy doskonałe rozwiązania dla inwestorów unowocześniających flotę firmowych pojazdów. W sprawie leasingu aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i quadów, prosimy dzwonić pod nr tel. 061 850 35 25.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt na samochód »

  Szybki kredyt na samochód

  Firma Financity gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa finansowego. Doradztwem kredytowym w firmie zajmują się doświadczeni brokerzy finansowy. Firmowi doradcy pomagają między innymi osobom, chcącym wziąć kredyt na samochód. Pomoc w firmie mogą otrzymać osoby chcące zaciągnąć np. kredyt konsolidacyjny. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje leasing samochodowy i związane z tym formalności. Oprócz kredytów firma zajmuje się też pożyczkami, np. hipotecznymi. W serwisie można użyć kalkulatora i obliczyć kwotę miesięcznej raty kredytu.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty hipoteczne »

  Najlepsze kredyty hipoteczne

  Na stronie, jakiej adres to informacjakredytowa.com przyuważysz wybitnie wiele pożytecznych wiadomości odnośnie najświeższych i najbardziej atrakcyjnych kredytów jakie tylko możesz znaleźć na polskim rynku finansowym. O ile jesteś w takiej pozycji to bez wątpienia powinieneś tam zajrzećStrona zawiera wiele bardzo pomocnych materiałów dla każdego. Przykładowo wiadomości o długach hipotecznych są świadczone przez sprofilowaną kadrę, jaka pozwoli tobie na podjęcie zawsze trafnych decyzji odnośnie kredytów. Niezależnie od tego jaki będzie cel wzięcia pożyczki zawsze wykryjesz najlepszą opcje na tej stronie internetowej!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek osobisty »

  Rachunek osobisty

  Znajomość oferty wszystkich banków jest bardzo ważna dla kogoś, kto musi wybrać jakąś usługą finansową, chociaż nie bardzo wie co w zasadzie warto a czego nie. Z tego powodu wskazane jest zapoznać się z ofertą mBank na stronie meia.pl. Wejdziesz tam i szybko znajdziesz opisy dla wszystkich usług tego konkretnego banku. A trzeba przyznać, że sama oferta jest całkiem atrakcyjna i warto ją rozważyć. Jeżeli już przejrzysz ofertę, która znajduje się na tej stronie, będziesz mógł w mgnieniu oka przedsięwziąć trafną decyzję: czy interesuje ciebie ona czy też właściwie przedkładałbyś skorzystać z innej alternatywy. Pewnym jest, iż na stronie internetowej znajduje się przede wszystkim aktualna oferta, która jest bardzo dobrze opisana.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Rzeszów »

  Biuro księgowe Rzeszów

  Account to rzeszowskie biuro rachunkowe istniejące od 2002 roku. Biuro ma licencję ministra finansów a także polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej dzięki czemu klienci mogą być spokojni wiedząc, że oddają swoje sprawy w dobre ręce. Jeśli przewidujesz stworzenie własnej działalności i nie do końca wiesz jak się za to zabrać bądź nie masz czasu na załatwianie wszystkich formalności, w tym momencie możesz zlecić "robotę papierkową" zawodowcom a samemu skupić się na rozwoju swojej działalności. Specjaliści z biura Account pomogą Ci skompletować niezbędne dokumenty i wypełnić wszystkie potrzebne formularze oraz wybrać optymalną formę opodatkowania. W praktyce po podpisaniu umowy biuro rachunkowe przejmuje większość obowiązków. Klient musi tylko dostarczyć wszelakie niezbędne dokumenty.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Faktoring

  Kontrahenci nie kwapią się, żeby zwracać pieniędzy? Nie masz pojęcia jak rozstrzygnąć tę kwestię bez udawania się do sądu? A może po prostu nie masz czasu się tym interesować? Wstąp na nasz serwis i powierz nam odzyskanie swoich należności. Firma posiada w swojej ofercie faktoring , monitoring należności, windykację i zarządzanie należnościami, obrót nieruchomościami, programy naprawcze oraz zabezpieczenie długów. Na naszej stronie zobaczysz indeks możliwych propozycji dotyczących skutecznego zdobywania płatności, ale też przeglądania kontrahenta przed zawarciem umowy. Dobierz optymalną usługę dla siebie i rozpocznij odzyskiwać swoje pieniądze już dziś!

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe błonie »

  Usługi księgowe błonie

  Na głównej stronie biura księgowego futuregroup można znaleźć wiadomości odnoszące się do świadczonych przez przedstawione biuro usług rachunkowych. W swojej ofercie biuro księgowe podkowa leśna ma do zaproponowania nie tylko ogólne usługi rachunkowe grodzisk mazowiecki, ale też i owszem usługi z zakresu nadzorowania kwestii pracowniczych. Jak dowiedzieć można się ze strony głównej to właśnie przeprowadzanie spraw pracowniczych klientów jest specjalnością określonego biura rachunkowego. Warto też zwrócić swoją uwagę na bardzo atrakcyjne ceny usług.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Catalyst, Dokument informacyjny, Doradca Kraków, Inwestycje, Oferta prywatna, Prospekt »

  Catalyst, Dokument informacyjny, Doradca Kraków, Inwestycje, Oferta prywatna, Prospekt

  Jeżeli jesteś poważnym przedsiębiorcą, który ciągle dąży do rozwoju, to znalazłeś się w miejscu w sam raz dla siebie. Nasza firma od długich lat, zajmuje się doradztwem w kategorii finansów firmowych. Znamy skuteczne sposoby na to, aby Twój kapitał namacalnie wzrósł. Jesteśmy firmą rekomendowaną przez Catalyst, w związku z czym możesz powierzyć nam swe interesy. Pomagamy przedsiębiorstwom w wejściu na giełdę, co jak wiadomo nie byłoby możliwe bez odpowiedniego papierka, jakim jest dokument informacyjny. Nasze duże doświadczenie sprawia, że przygotowujemy go sprawnie i z dobrym skutkiem. Ale nasze działania to nie tylko obsługa przedsiębiorstw, ale także rozwinięta oferta prywatna, do skorzystania z której namawiamy. Szybko spostrzeżesz jak łatwo można poprawić swoją sytuację za pomocą skutecznego doradztwa.Znajdziesz nas też przy użyciu wyszukiwarki wpisując doradca Kraków.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do polski »

  Przelewy do polski

  Transfer24 to firma świadcząca usługi transferów do Polski z anglii. Co prawda to dopiero nasz początek ale w niedalekiej przyszłości pojawi się też szansa przelewów z pozostałych krajów. Dziś po sprawdzeniu naszej konkurencji możemy śmiało stwierdzić, iż taniej przelewu nie zrobicie nigdzie. Mamy najlepsze stawki na rynku z tego powodu chciałbym zachęcić państwa do zapoznania się z naszą propozycją. Jesteśmy pewni naszej oferty dzięki temu będziemy mogli wam zapewnić najniższe stawki. Przelew trwa zaledwie 2 minuty a wystarczy posiadać przy sobie wyłącznie kartę VISA. Sprawdź nas oraz sam się przekonaj.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - renomowane biuro księgowe »

  Warszawa - renomowane biuro księgowe

  Reklamowana witryna zawiera ofertę biura księgowego AFT Office. W zakres usług tego biura księgowego wchodzi m.in. doradztwo finansowe. Firma reprezentuje swoich klientów przed urzędami, takimi jak US. Specjalnością biura jest prowadzenie przykładowo ksiąg rachunkowych. Firma znajduje się w stolicy, zatem jej oferta zatytułowana jest Biuro Księgowe Warszawa. Oferta adresowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na rozwoju firm. Co więcej firma specjalizuje się w szeroko rozumianych podatkach.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje firm »

  Dotacje firm

  Dzisiaj każdy, kto może być człowiekiem z inicjatywą będzie zdawać sobie sprawę głównie z tego, iż dotacje  bardzo często są jak również pewnie zawsze będą nadzwyczaj pomoce. Nic, zatem osobliwego w tym, iż aż tak wiele osób chce się o nie ubiegać. Nie da się wszakże ukryć, iż dotacje zazwyczaj są po prostu nie do odrzucenia pieniędzmi, jakie możemy w świetny sposób zagospodarować. Jeżeli ktoś już prowadzi swoją własną inicjatywę gospodarczą to często nie będzie z tym zbędnych problemów przeważnie, dlatego, iż oczywiste staje się jak widać na dzień dzisiejszy w gruncie rzeczy w każdej firmie należy, wykorzystać taką okazję aby kupić jakieś nowe sprzęty oraz zainwestować w nowe przedsięwzięcia. W sytuacji jeżeli chodzi o dotacje człowiek niemniej zawsze powinien pamiętać otym głównie, iż wszystkie pieniądze, jakie będą wówczas przez niego spożytkowane muszą być w jakiś tam sposób udokumentowane. W rezultacie będzie chodzić przeważnie o to,aby na dosłownie wszystko mieć odpowiednie faktury. Liczne te środki, jakie dostajemy z określonej instytucji oczywiście zawsze muszą być rozliczone. Przeróżnego rodzaju środki, jakie zarazem umozliwią rozwinięcie działalności jak także jej rozpoczęcie są w dzisiejszych czasach z pewnością warte tego by się o nie postarać. Przecież dziś tak ciężko niejednokrotnie wystartować z jakimś wartym zrealizowania planem na biznes, a tak bardzo wiele osób pozostaje bez pracy ale może posiadać ciekawy pomysł na rozpoczęcie własnej działalności. Naturalnie nie można przy tym nie nadmienić, iż z przeróżnego rodzaju dotacji korzystają także rozliczne instytucje, jakie wykorzystują je do rozwinięcia prowadzonej działalności jak też niejednokrotnie do zainicjowania przeróżnego rodzaju przedsięwzięć jakie będą mogły posłużyć społeczeństwu. Dlatego też wniosek o takie dofinansowanie może złożyć tak osoba fizyczna jak i prawna. Oczywiście każda z nich może mieć dobrą szansę na ich uzyskanie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Usługi księgowe Warszawa

  Jopix jest przedsiębiorstwem funkcjonującą na polskim rynku od 2010 roku. Założycielka, Jolanta Poziemska oferuje usługi księgowe Warszawa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, swoim odbiorcom może sugerować usługi w zakresie rachunkowości, finansów a także obsługi kadrowo-płacowej kompanii o różnych profilach działalności i zróżnicowanej kondycji prawniczej. Usługi księgowe Warszawa gwarantują największy poziom profesjonalizmu i przyjazną atmosferę w związkach z konsumentami. Zachęcamy do zobaczenia siedziby biura.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Faktoring

  Reklamowana strona www przynależy do firmy Profinance. Naszym celem jest fachowa obsługa klienta w przyjaznej atmosferze. Na bieżąco aktualizujemy swoją ofertę nadążając za potrzebami klientów. Polecany usługi doradcze w zakresie dokonywania transakcji fuzji i przejęć firm. Nasi doświadczeni eksperci mają wielką wiedzę o źródłach pozyskiwania funduszy. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wygodnego narzędzia, jakim jest faktoring. Szczegółowe omówienie naszych usług odnajdą Państwo na witrynie www.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Dollar - kantor wymiany walut przy al. gen. Andersa, 31-874 Kraków »

  Kantor Dollar - kantor wymiany walut przy al. gen. Andersa, 31-874 Kraków

  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w mieście oraz udzielamy rabatu dla firm. Proponowany przez nas skup złota dotyczy zarówno złomu złota we wszystkich próbach, jak również złotych monet i sztabek. Jeśli zajdzie taka potrzeba dojeżdżamy do Klienta, dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Ceny oferowane przez nasz kantor w Krakowie są odzwierciedleniem sytuacji na światowym rynku walutowym. Dla większych transakcji, istnieje możliwość negocjacji cen oraz obsługa w bezpiecznym, klimatyzowanym pomieszczeniu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Skarżysko »

  Biuro rachunkowe Skarżysko

  Rozliczenia podatkowe pochłaniają Ci sporo czasu, który możesz przeznaczyć na pozyskanie klientów i zwiększenie obrotu Twojej firmy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Księgowa pomoże Ci załatwić wszystkie sprawy związane prowadzeniem Twojej firmy. Powierzenie tych zadań profesjonalistom to niezwykła ulga, ponieważ możesz wówczas spokojnie zająć się bieżącymi sprawami swojej firmy i jej rozwojem. Nasze biuro rachunkowe w swoim zakresie usług ma: rozliczenia podatkowe i księgowe,rozliczenia ZUS, zajmuje się też sprawami kadrowymi oraz sporządzaniem wniosków o dotacje. Rozliczamy małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności. Do pracy podchodzimy z najwyższą starannością. Sprawimy, że comiesięczne rozliczanie podatkowe nie będzie dla Ciebie problemem. Mamy dla Ciebie propozycję: Ty zajmujesz się prowadzeniem firmy, a my rozliczeniami podatkowymi. Nasze biuro rachunkowe Starachowice świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, skontaktuj się z nami mailowo.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Formularz podatkowy online »

  Formularz podatkowy online

  Wiele czasu spędziliśmy nad opracowaniem niezawodnego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program pity 2011. Program dla wszystkich, bowiem jest darmowy i niezwykle łatwy w obsłudze. Intuicyjnie przeprowadzi Cię przez wiele skomplikowanych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki niemu oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz prędko i bez ryzyka. Cenimy Twój czas. Dlatego stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa tylko parę minut. Jeżeli nie chcesz wypełnić PITa online, możesz go ściągnąć na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia.pl - Portal Finansowy »

  Ekonomia.pl - Portal Finansowy

  Kompendium wiedzy ekonomicznej i porady finansowe dla każdego, nawet laika. Omawiamy m.in. tematy: kredyty, ubezpieczenia mieszkań i oc, konta osobiste, emerytury, finanse osobiste. Nasz portal finansowy to regularnie publikowane rankingi i porównania produktów bankowych. Dowiesz się w co warto aktualnie inwestować, jak oszczędzać pieniądze, które lokaty bankowe są obecnie najlepsze. U nas zawsze aktualne dane makroekonomiczne, kursy walut i notowania giełdowe. Możesz z naszego serwisu pobrać również programy do księgowości czy prowadzenia domowego budżetu.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe Rzeszów

  Rachunkowość nigdy nie była tak prosta! Oddając finanse w kompetentne ręce biura rachunkowego BUCHALTER z Rzeszowa macie pewność, że Twoje pieniądze będą zarządzane z wielką sumiennością. Albowiem dla nas liczy się przede wszystkim rzetelność i zadowolenie naszych Interesantów. Nasza siedziba mieści się w centrum Rzeszowa, dzięki czemu łatwo oraz szybko można nas wypatrzyć. Na rynku jesteśmy już wiele lat, co przełożyło się na fantastyczne umiejętności oraz dużą jakość realizowanych przez nasze biuro spraw.

  Przeprowadzamy takie obowiązki jak prowadzenie ksiąg handlowych, sporządzanie list płac oraz wiele wiele więcej. Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse