Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Rejestracja samochodów Poznań »

  Rejestracja samochodów Poznań

  Komfortowa propozycja dla właścicieli samochodów z Poznania i okolic, którzy nie radzą sobie z formalnościami. Profesjonalna rejestracja pojazdów to podstawowy cel Madicar. Fachowość pracowników sprawia, że klient szybko odbiera aktualny dowód rejestracyjny i tablice rejestracyjne. Firma wyręcza klientów także przy obsłudze spraw dotyczących akcyzy, VAT-u 25 lub ubezpieczenia. Wszystkie usługi przewidują konkretny przypadek danego klienta, rodzaj auta, najkorzystniejszy termin wykonania itp. W ofercie nie tylko usługi związane z rejestracją samochodu. Przedsiębiorstwo zapewnia też pomoc związaną z formalnościami wynikłymi z wypadku samochodowego, uszkodzenia auta itp. Madicar współpracuje z różnymi urzędami związanymi z branżą. Cieszy się ich zaufaniem, co wielokrotnie usprawnia kwestię otrzymania dokumentów. Przyjdź już teraz a otrzymasz atrakcyjne dodatki.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Faktoring

  Jako grono fachowców specjalizujących się doradztwem z dziedziny leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zaproponuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz specjalista po przeanalizowaniu dużej ilości ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najlepszą ofertę, a na dodatek da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu ładnych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę WWW, aby zapoznać się z ofertą jaką zaprezentuje dla Państwa nasz specjalista.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Windykacja

  Windykacja twarda jest jednym z typów procesów windykacyjnych. Jak można się łatwo domyślić, odróżnia się ona trochę od windykacji miękkiej. Różni się przede wszystkim rodzajem postępowania oraz wykorzystywanymi sposobami na ściągnięcie długu. Teraz tego rodzaju windykacja jest stosowana szczególnie w stosunku do dłużników, którzy nie reagują na nakazy oraz upomnienia do uregulowania należności. Windykacja twarda to przede wszystkim odesłanie sprawy na drogę postępowania sądowego, wpisanie do Biura Informacji Gospodarczej, czy też tak zwany wywiad detektywistyczny i gospodarczy oraz odwiedziny windykatorów rejonowych. Tego rodzaju zabiegi są stosowane tylko w szczególnych przypadkach i tyczą się jedynie dłużników, jacy już od wielu miesięcy spóźniają się z zapłatą należności lub też odmawiają uregulowania należności. Powszechne jest także umieszczanie osób będących dłużnikami na tak zwanych giełdach wierzytelności, oraz sprzedaż należności. Sporo przedsiębiorstw specjalizuje się w takim rodzaju działalności i uzyskuje z tej pracy spore przychody.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie kapitału »

  Pozyskiwanie kapitału

  Dynamiczna i profesjonalna firma konsultingowa zajmująca się: bankowością inwestycyjną, fuzjami i przejęciami, pozyskiwaniem kapitału, sprzedażą firm, doradztwem transakcyjnym oraz doradztwem strategicznym, budowaniem strategii, optymalizacją procesów, restrukturyzacją. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Augeo to najlepsza polska firma doradcza. Gwarantujemy miłą obsługę i dyskrecję. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej siedziby i na stonę www.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań

  Zapraszamy do zastosowania z usług kancelarii prawnej Urowska oraz wspólnicy na terytorium Poznania. Organizujemy rozprawy ustawowe już od kilku lat wskroś co zdobyliśmy pośród odbiorców owszem duże doświadczenie i fachowość. W naszej propozycji znajdziecie Państwo generalną obsługę ustawową kontrahentów jednostkowych jak i podmiotów ekonomicznych. Absorbujemy się profesjonalnym doradztwem ustawodawczym, zachowaniem sytuacji problematycznych również reprezentowaniem nabywców przed zgodnymi rzędami.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemnica przedsiębiorstwa »

  Tajemnica przedsiębiorstwa

  Reklamowana strona internetowa przynależy do firmy szkoleniowej JDS Consulting. Dzięki naszemu profesjonalizmowi tajemnica przedsiębiorstwa będzie skutecznie skrywana. Oferowana przez nas ochrona informacji jest gwarancją nienaruszalności danych. Nasi szkoleniowcy posiadają ogromne doświadczenie i dar przekazywania wiedzy. Stanowimy jednomyślny i profesjonalny zespół specjalistów. Rozumiemy dobrze, czym i jak ważna dla firmy jest zaplanowana polityka bezpieczeństwa. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w celu zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Rzetelne usługi księgowe to obecnie bezcenna pomoc, przede wszystkim dla nowych przedsiębiorstw. Jeśli wymagasz solidnej księgowości zgłoś się po pomoc do biura rachunkowego Ekoconsultant. Prowadzone przez nas oddziały znajdują się w Krakowie oraz Nowym Sączu. Oprócz usług księgowych oferujemy również usługi konsultingu w dziedzinie prowadzenia własnej działalności. Chodzi tu o doradztwo strategiczne, jak również konsulting ekonomiczny. Zajrzyj na witrynę internetową Ekoconsultant.pl i sprawdź naszą pełną ofertę. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i oszczędzanie »

  Ubezpieczenia i oszczędzanie

  Czy ubezpieczenia na życie popłaca? Które są najlepsze metody na ochronę przyszłych lat swoich bliskich? Czy wszelakie inwestowanie i oszczędzanie to taka sama korzyść? Przegląd najciekawszych wieści z rynku ubezpieczeń. Zestawienie najlepszych propozycji ubezpieczeń w Polsce. Nasz portal www w mistrzowski sposób pomoże Ci rozsądnie rozporządzać swoimi pieniędzmi. Podszepniemy Ci, które ubezpieczenia i oszczędzanie wybrać, aby były dla Ciebie najlepsze. W wypadku problemów z wyborem odpowiedniej oferty, umożliwiamy doradztwo z naszym doradcą, który z pewnością zaprezentuje Ci właściwie rozwiązanie. Już w tym momencie upewnij się, że ubezpieczenia mogą być dostatecznie opłacalne również dla Ciebie.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje dla firm lublin »

  Dotacje dla firm lublin

  MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim przyszłym klientom między innymi tworzenie kompletnych wniosków o dotacje, tworzenie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie analiz i prognoz finansowo - ekonomicznych. Praktycznie każdy, kto jest zaciekawiony pozyskaniem dotacji z Unii Europejskiej dla firmy zlokalizowanej na terenie województwa lubelskiego odnajdzie na tej witrynie potrzebną pomoc. Firma oferuje również fachowe doradztwo w zakresie wyboru programu finansującego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w tym temacie musisz jak najszybciej odwiedzić wspomnianą stronę internetową i zapoznać się z jej bogatą zawartością. Dotacje Unijne to szansa i nadzieja dla praktycznie każdego, kto ma zamiar rozwinąć skrzydła i wypromować swoją firmę. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Biuro rachunkowe Gorzów

  Rachunkowość i księgowość to w dzisiejszych czasach bardzo ważne elementy, które wpływają na prowadzenie działalności oraz sprawne rozliczanie z fiskusem. Biuro rachunkowe Akonto gwarantuje stabilność oraz pewność w kontaktach z urzędem skarbowym oraz zakładem ubezpieczeń społecznych, dzieki wykwalifikowanym pracownikom, nasze zadanie wykonujemy szybko a przede wszystkim niezwykle dokładnie i pewnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie interetowej biuro rachunkowego Akonto z gorozwa

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Zaprezentowana w serwisie firma K-management to profesjonalne biuro księgowe. Biuro księgowe w mieście Kraków zajmuje się także usługami outsourcingowymi. Oferta adresowana jest do spółek i osób fizycznych prowadzących działalność. Pełna obsługa księgowa opiera się np. na sporządzaniu list płac. Usługi dostosowywane są do oczekiwań klienta i specyfiki działalności danej firmy. Firma pomaga w zakładaniu firm, np. poprzez wypełnienie wniosków rejestracyjnych. Na stronie zamieszczone zostały dokładne informacje na temat ustalania cen.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny spółek »

  Wyceny spółek

  Niejeden pragnie, ażeby pewnego dnia założyć własną spółkę. Bycie swym osobistym pracodawcą jest nęcącą myślą. Natomiast otwarcie swego własnego przedsiębiorstwa, choćby małego jest z pewnością znacznym krokiem. Nigdy nie ma pewności, że planowany biznes się uda oraz całość będzie po naszej myśli. Powinno się przemyśleć, zarządzanie strategiczne swojej spółki. Na przykład można wykorzystać Lean management. To jest przykład takiego zarządzania firmą, ażeby dostać przejrzyste cele oraz wiedzę o najefektywniejszym wykorzystywaniu zasobów. O tym, i temu podobnych sprawach, jak na przykład due diligence czy wycena przedsiębiorstw znajdziesz na wygconsulting.pl.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Biuro rachunkowe Radom

  Kierowane przez nas biuro księgowe radom bez wątpienia jest godne tego, aby je odwiedzić, a to dlatego, iż będzie w nim można się spodziewać niezwykle profesjonalnej obsługi. Na pewno dowolna człowiek będzie powinna być niezwykle usatysfakcjonowana. Przez to, iż odwiedzisz nasze rachunkowe biuro radom, będziesz mógł oczekiwać tego, iż pomożemy Ci poradzić sobie z dokumentowymi kwestiami, jakie Cię zobowiązują, a z którymi nie potrafisz, albo zwyczajnie nie posiadasz ochoty zajmować się samodzielnie.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Adwokat Kraków

  Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się, że potrzebowałeś konsultacji prawnych. Dotychczas spotkanie z adwokatem pochłaniało wiele czasu, na którego poświęcenie nie każdy mógł sobie pozwolić.
  Kancelaria prawna Competia pragnie zaproponować Ci konsultacje prawne przez Internet, dzięki którym zawsze szybko i sprawnie będziesz mógł porozmawiać z prawnikiem. Oczywiście możesz też spotkać się z naszym prawnikiem w biurze w Krakowie, gdzie czekają najlepsi specjaliści chcący rozwiązać Twoje problemy z prawem.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne »

  Biuro Detektywistyczne

  Zastanawiasz się pewnie kilka razy w życiu czym charakteryzuje się detektyw. To ze stuprocentową pewnością usługi i przystępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli już potrzebujesz kogoś znaleźć, sprawdzić prywatne podejrzenia względem małżonki/małżonka, współpracowników, skontaktuj się z nami a na pewno wszyscy pomożemy. Na naszej stronie znajdziesz staranną propozycję naszych usług, a też dane kontaktowe dzięki którym będziesz mógł zadać nam każde pytanie i zamówić detektywa.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formularz podatkowy online »

  Formularz podatkowy online

  Wiele czasu spędziliśmy nad opracowaniem niezawodnego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program pity 2011. Program dla wszystkich, bowiem jest darmowy i niezwykle łatwy w obsłudze. Intuicyjnie przeprowadzi Cię przez wiele skomplikowanych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki niemu oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz prędko i bez ryzyka. Cenimy Twój czas. Dlatego stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa tylko parę minut. Jeżeli nie chcesz wypełnić PITa online, możesz go ściągnąć na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Leasing samochodowy

  Młoda firma z branży finansowej Udzielimy Tobie kredytu samochodowego - PCPF MAYDAY. Proponujemy dobre doradztwo oraz zawodową pomoc przy wyborze kredytu samochodowego. Dajemy Państwu możliwość dużego wyboru jeśli chodzi o oferty naszej firmy. Jesteśmy zorganizowaną grupą specjalistów, która doradzi. Leasing, kredyt, pożyczki. Zapraszamy do nas do siedziby.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Posłannictwem naszej firmy jest bogate doświadczenie. Lata 2009-2010 to rozwój naszej firmy. Usługi jakie oferujemy to przede wszystkim: sporządzanie list płac, pełna księgowość. Jeżeli poszukujesz firmę, która zabezpieczy Twoje finanse, przedsiębiorstwo, która zadba o sprawy finansowe to koniecznie zadzwoń do nas już natychmiast. U nas niskie, pomoc finansową oraz doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firm - inż. Marek Nawalaniec - rzeczoznawca »

  Wycena firm - inż. Marek Nawalaniec - rzeczoznawca

  Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy wykonuje wyceny m. in. domów, lokali mieszkalnych i użytkowych, akcji spółek, itd. Naszą specjalnością jest m. in. wycena maszyn. W przypadku środków trwałych wyceny przeprowadzamy głównie dla potrzeb transakcji sprzedaży lub kupna. Z Kolei w przypadku firm i przedsiębiorstw wyceny dokonywane są zazwyczaj na potrzeby przekształceń i reorganizacji działalności oraz sporów gospodarczych. Rzeczoznawca majątkowy jest także doskonałą odpowiedzią na potrzeby prawników, przedsiębiorców i Urzędów Skarbowych.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy »

  Doradca podatkowy

  Mówiąc prostym językiem- pomagamy naszym Klientom budować i utrzymać płynność finansową i nie zagubić się w gąszczu przepisów prawnych. Oferujemy Państwu: - profesjonalną i miłą obsługę.Nasze przedsiębiorstwo finansowe to firma z kilkunastym doświadczeniem, które przekłada się na dobrą jakość naszych usług i produktów. Jeśli poszukujesz partnera na długie lata, bądź poszukujesz fachowego biuro rachunkowego zadzwoń do nas 61 6393391 lub napisz.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: