Autoryzowany doradca New Connect

Autoryzowany doradca New Connect Autoryzowany doradca New Connect - nasza firma jest zespołem profesjonalistów, świadczących usługi doradcze dla drobnych firm, jak również wielkich koncernów. Wiedza, zdobyta na przestrzeni czasu umożliwia wsparcie działalności w osiąganiu celów, rozwijaniu struktury i zdobywaniu nowych funduszy. W skład naszej oferty wchodzą wyceny spółek oraz debiuty giełdowe. Oprócz wymienionych specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla firm oraz w profesjonalnym doradztwie giełdowym i strategicznym przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz informacje o naszej firmie a także ze rozwiniętą ofertą dla przedsiębiorstw i spółek.

Szczegóły strony www.tcisa.pl:

Podlinkuj stronę www.tcisa.pl:

Autoryzowany doradca New Connect

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe Rzeszów

  Witamy Państwa ciepło. Chcemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z różnorodną propozycją usług naszego biura. Polecamy kompetentne usługi rachunkowe, księgowe, konsulting oraz usługi radcy prawnego. Nasze opłaty i obszerna oferta są nadzwyczaj atrakcyjne zarówno dla przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych. Polecamy przede wszystkim usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów, czy pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Biuro rachunkowe gwarantuje Twojej firmie to, iż księgowość będzie prowadzona na wysokim poziomie, oddając sprawy księgowe w ręce ich wysoko kompetentnych fachowców z obszaru księgowości oraz finansów dokona, iż profity Twojego przedsiębiorstwa będą coraz większe. Gdyż ty oddając nam sprawy księgowe i podatkowe w całości zużyjesz swój drogi czas na pomnażanie majątku. Biuro rachunkowe Jurator świadczy usługi najwyższej jakości, słusznie z polskim prawem księgowym. Firma wznosi sobie za cel wspieranie interesantów w szukaniu do zamierzonych celów, solidną obsługę księgowo podatkową oraz kompetentną pomoc w procesie rozporządzani w rozmiarze księgowości i podatków również osobom fizycznym prowadzącym działalność, spółkom prawa handlowego oraz innym podmiotom prowadzący pełną księgowość.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka Provident Warszawa »

  Pożyczka Provident Warszawa

  Serwis przeznaczony dla wszystkich ludzi chcących wziąć pożyczkę w Provident. Dzisiaj dużo ludzi ma problem i brakuje im gotówki. Dla takich osób Provident zaoferował pożyczkę gotówkową z obsługą domową. Wygląda to tak, że przedstawiciel Providenta przychodzi tam gdzie klient mieszka, ustali z klientem jaki chce wziąć kredyt oraz na jaki okres. Jeśli przedstawiciel zadecyduje, że może przyznać kredyt to w takiej sytuacji zostaje podpisana umowa kredytowa i dana osoba dostaje gotówkę od razu do ręki. Potem spłaty kredytu będą spłacane każdego tygodnia u kredytobiorcy. Będzie je inkasował pracownik, który pożyczył pieniądze. Jest to tzw. pożyczka gotówkowa z obsługą domową, która jest tak powszechną ofertą, że użyło jej już ponad dwa i pół miliona Polaków. Z przedstawicielem Prowident można się spotkać w każdym mieście. Wspaniałą zaletą tej oferty pożyczkowej jest także to, że klient może ją przeznaczyć na dowolny cel. Klient nie musi wtedy nikomu wyjaśniać co planuje zrobić z pieniędzmi. Może je wtedy przeznaczyć np. na naprawę samochodu, przygotowanie imienin albo na zakup jedzenia. Cele są bardzo duże.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »