Agencja custom publishing

Agencja custom publishing Wyprodukowaliśmy wiele prac dla przedsiębiorstw, przeszkoliliśmy blisko pięćset ludzi, oceniliśmy niemal tysiąc magazynów w Konkursie Biuletynów Firmowych, przygotowaliśmy trzysta tekstów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą sporą wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki kooperacji z nami i czerpać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej spółki.Proponujemy przejrzyste normy współdziałania, przygotowania i oszacowania projektu, zapisów w umowie. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i rzetelną wymianę informacji. Obserwujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Pragniemy zrozumieć, w jakim otoczeniu funkcjonuje klient. Dbamy o obopólne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – podejście do przeprowadzenia projektu.

Szczegóły strony www.agape.com.pl:

Podlinkuj stronę www.agape.com.pl:

Agencja custom publishing

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koszulki z nadrukiem »

  Koszulki z nadrukiem

  Jeżeli marzysz o tym żeby Twoja instytucja była znana to musisz zadbać o jej promocję. Nic tak nie podnosi świadomości ewentualnych klientów jak różnego typu gadżety. Proponujemy Ci wykonanie najpopularniejszych materiałów reklamowych. Zajmujemy się wyrabianiem napisów na koszulkach ale też robimy smycze z Twoim logo. Wszystkie szczegóły są uściślane indywidualnie tak żeby wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli nie potrafisz się zdecydować chętnie Ci pomożemy – zachęcamy do kontaktu i stawiania pytań. Zachęcamy do obejrzenia witryny i przeczytania naszej propozycji! Pragniemy także dostrzec, że współpracowaliśmy z mnóstwem znanych firm.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje reklamowe »

  Konstrukcje reklamowe

  Działająca od kilkudziesięciu lat na całym świecie firma specjalizująca się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Swoim klientom firma proponuje własne techniki, będące skutkiem zmierzania do poprawiania oferty. Dzięki ciągłemu wzbogacaniu propozycji firma może zapewnić bogaty wybór urządzeń jak przenośne konstrukcje reklamowe do wykorzystania w środku pomieszczeń i na zewnątrz. Jednym z bardziej innowacyjnych przykładów jest system scroll, pozwalający na dynamiczne zmienianie plakatów. Z kolei tzw. digital signage opiera się na technice LCD i LED. Wszelkie propozycje cechuje trwałą i zarazem atrakcyjna postać. Firma zapewnia nie tylko sprzedaż ale i transport oraz montaż każdego modelu. Firma obsługuje nie tylko klientów z kraju oraz z zagranicy.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Question Mark - biuro badań społecznych - badania wizerunku Jaracza 45, 90-249 Łódź »

  Question Mark - biuro badań społecznych - badania wizerunku Jaracza 45, 90-249 Łódź

  Bogata wiedza, dedykacja oraz spersonalizowane nastawienie do każdego Klienta - to główne atuty biura badań społecznych Question Mark. Lata ciężkiej pracy zaowocowały tym co pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby, a następnie wyjść tym potrzebom naprzeciw. Specjalizujemy się w badaniach rynku, badaniach opinii publicznej oraz badaniach wizerunku. Stosujemy szerokie spektrum badań ilościowych i jakościowych. Prowadzimy usługi badawczo-analityczne dla instytucji kultury, agencji reklamowych, agencji badawczych, ośrodków akademickich oraz sektora publicznego i NGO. Zespół Question Mark tworzą wyjątkowo fachowi ludzie, którzy w każdy projekt wkładają siebie. Działamy rzetelnie i w pełni profesjonalnie, uważnie wsłuchując się w Wasze wymagania. Specjalizujemy się w innowacyjnych metodach badawczych, które pozwalają nam zdobywać wyjątkowo cenną i unikatową wiedzę, niezbędną do podejmowania decyzji.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »